• Naše škola používá EduPage školní informační systém. Přihlaste se Vašim účtem a zkontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplování, probrané učivo a domácí úkoly na další den.
      • Vyzkoušejte také EduPage mobilní aplikaci, která je dostupná na zařízeních s operačním systémem Android a iOS. Dostávejte informace školy přímo do Vašeho mobilu.
    • Proč si zvolit nás?

ZŠ Pod Vinohrady v Uherském Brodě je moderně vybavená škola, v níž učitelé rozvíjí zdatnost, nadání a schopnosti všech dětí. Od 1. 9. 2007 vyučujeme podle vlastního školního vzdělávacího programu "Škola pro všechny".  Vašim dětem na naší škole nabízíme:  kvalitní výuku, tradiční, skupinové a projektové vyučování, krásné práce žáků zdobí prostory školy, speciální učebny a laboratoř, jazykovou, počítačovou učebnu a mobilní učebnu iPadů, velké TV ve třídách I. a II. stupně, interaktivní displeje, osobní přístup k žákům nadaným i méně nadaným, pomoc při řešení individuálních problémů žáků, výchovné a profesní poradenství, péče o žáky se specifickými poruchami učení, informovanost o dění ve škole na školním webu a ve školním systému Edupage, již od prvních tříd je zavedena výuka cizích jazyků jako součást učebního plánu, vynikající sportovní zázemí, atletické hřiště přímo v areálu školy, dvě tělocvičny s moderním vybavením, sportovní třídu v každém ročníku II. stupně, lyžařské kurzy, plavecký výcvik, bruslení, školy v přírodě, prázdninové tábory, akce pro děti i jejich rodiče – ukázkové hodiny, akademie a školní vánoční koncert, školní družinu s provozem od 5:30 do 17 hod, která zajišťuje bohaté vyžití pro Vaše děti, zdravou a pestrou stravu ve školní jídelně.
        • Přátelští učitelé
        • Máme rádi naše děti a ty milují učit se na naší škole
        • Sportovní zaměření
        • Učit se je jednodušší ve zdravém těle

Zjistěte, co je nového na naší škole
        • ANGLIČTINA "MY BRAIN ACADEMY"

• 7. 1. 2024
        • Vážení rodiče,

s radostí vám oznamujeme, že díky vedení vaší školy můžeme vašim dětem poskytnout unikátní koncept "Anglických komunikačních klubů", který vznikl na podnět vás - rodičů. Vychází ze školního vzdělávacího programu a doplňujeme ho o to, co v něm dětem skutečně chybí, a to "Komunikace".

• ANGLIČTINA "MY BRAIN ACADEMY": Číst více
        • UKÁZKOVÁ HODINA PRO PŘEDŠKOLÁKY

• 8. 10. 2023
        • V úterý 3. října se naše škola otevřela pro všechny budoucí prvňáčky a jejich rodiče, kteří si mohli vyzkoušet zábavné aktivity školáka.

Děti se hned v úvodu seznámily s Mínou, Maxíkem a Brunem, kteří byli vypátráni detektivem Fouskem a nalezeni v tajemném košíku. Tato plyšová zvířátka budou společníky pro malé předškoláčky i v budoucích hodinách našeho projektu, který bude probíhat pravidelně již od příštího týdne pod názvem- Předškolička s Mínou a Maxíkem, pod vedením budoucích učitelek prvních tříd. Je nutno podotknout, že veškeré obavy dětí z neznámého školního prostředí se brzy rozplynuly po chvíli, co se posadily do společných barevných domečků a mohly tak s kamarády spolupracovat a domlouvat se na správném řešení zábavných úkolů jako například - jak poskládáme číselnou řadu tak, abychom uviděli obrázek nebo jak zdatní jsme v pravolevé orientaci. Šikulové stihli sestavit číselné p

• UKÁZKOVÁ HODINA PRO PŘEDŠKOLÁKY: Číst více
    • Pro rodiče a žáky

Pro zobrazení Vašich známek, domácích úkolů a denního rozvrhu se prosím přihlaste pomocí účtu, který jste dostali od naší školy
    • Výročí školy

V roce 2021 naše škola oslavila 65. let od svého založení.

• Základní škola, Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské Hradiště
        • 572 805 601
        • adresa: Za Humny 1420 688 01 Uherský Brod IČ: 70932328 68801 Uherský Brod Czech Republic
        • Mgr. Zdeněk Moštěk tel. 572 805 600 nebo 603 335 689 mostek@zsvin.cz